Hlavní stránka ELITcar.cz
Salónové vozy - Vystavené vozy Předváděcí vozy Seznam vozů RENAULT Novinky & Aktuality Diskuzní fórum Kontakty na ELITcar

 
 

2009-05-01: Nové Clio - Když mládí dospěje!

 
 

Nový model Clio se vyznačuje všestrannou velkorysostí a silnou osobností. Expresivní design a ladné křivky umocňují jeho neodolatelnou přitažlivost. Komfort a potěšení vnímáte v interiéru všemi smysly. Použité materiály, materiály i tvary jsou příjemné na pohled i na dotyk. Nové Clio: víc než jen další nový vůz, je to reference ve své třídě!    >> více informací!

 
 
 

2009-05-01: Nový Grand Scénic

 
 

S Renaultem Grand Scénic dostává život jiné rozměry. Moderní styl, harmonie křivek, dynamický charakter a spolehlivá odolnost… Komfortní a neuvěřitelně prostorný interiér nabízí celkem 40 úložných prostorů, do kterých můžete uschovat všechny potřebné věci, a zcela ojedinělou přepravní kapacitu jednoprostorového vozu…    >> více informací!

 
 
 

2009-05-01: Leasing / Úvěr s úrokem již od 0%

 
 

Tato akční nabídka financování formou leasingu nebo úvěru je určena pro všechny klienty (soukromé osoby, fyzické osoby i právnické osoby) a nabízí možnost získat 0% navýšení při financování vozu Renault, tzn. že na splátkách nepřeplatíte ani korunu navíc. Níže uvedená tabulka shrnuje od jakých akontací je možné získat 0% navýšení...    >> více informací!

 
 
 

2009-05-01: Aktuální nabídka na Květen

 
 

Blíží se léto a my jsme Vám proto již v měsíci květenu nachystali nové slevy na vozy, které nenechají nikoho zrovna chladným. Již nyní pro Vás připravujeme speciální balíčky s klimatizací k Vašemu vozu, pro bližší informace o cenách jednotlivých vozidel se prosím zastavte u nás, kde Vám sdělíme bližší informace jak ušetřit na koupi.    >> více informací!

 
 
 

2009-05-01: Nový Mégane - ještě ostřejší!

 
 

Nový Renault Mégane, jeho design je již na první pohled nositelem mnoha příslibů, dynamiky a robustnosti. Profilované přední světlomety, ladné a energické linie, vyvážená silueta… vystavuje na obdiv své výjimečné jízdní kvality. Překvapí akurátností svých křivek stejně jako bezvadnou kvalitou provedení. Až nyní dostává design svůj jasný smysl.    >> více informací!

 
 
 

2009-05-01: RENAULT Garance+

 
 

Renault Garance+ je prodloužením základní smluvní záruky poskytované na nový vůz až na 4 roky nebo do najetí stanoveného počtu kilometrů (podle toho, co nastane dříve) od uvedení vozidla do provozu. Pokrývá úhradu případné mechanické nebo elektrické závady, na kterou se vztahuje záruka výrobce...    >> více informací!

 
 

   Copyright © 2002-2009 BetaTRONIC group - Dimi3 | www.elitcar.cz

Created by Dimitri Wastawski - Filip Haferník